  • redukcja-bradas-dsra10l5040
  • redukcja-bradas-dsra10l5040-stan-nowy
redukcja-bradas-dsra10l5040redukcja-bradas-dsra10l5040-stan-nowy
redukcja-bradas-dsra10l5040
Redukcja Bradas DSRA10L5040
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
z 63 sztuk
z 63 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
SpjTrade
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,0% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Rodzaj
redukcja
Kod producenta
DSRA10L5040
Marka
Bradas
Opis produktu
redukcja-bradas-dsra10l5040
Model: DSRA10L5040
Łącznik rur PE 50-40 mm  w systemach nawadniających. Pozwala na łączenie rur o średnicach 50mm z 40mm. Ciśnienie nominalne łącznika według skali wartości PN10. Główne obszary zastosowania produktu to:
  • zaopatrzenie w wodę pitną: systemy nawadniające
  • zraszanie: rolnictwo, ogrodnictwo i szklarnie, winnice
  • zraszanie: obszary mieszkalne, boiska sportowe, pola golfowe i obszary komunalne
zastosowanie: systemy nawadniania - łączenie rur PE
rodzaj: łącznik , złączka redukcyjna , przelot , mufa , redukcja
do rur PE o średnicy: 50 mm - 40mm REDUKCJA
ciśnienie robocze: 10 bar
ciśnienie nominalne: PN10
materiał: polipropylen (PP)
producent: BRADAS
  • armatura do rur PE
  • złącza i węże strażackie
redukcja-bradas-dsra10l5040
Opinie o produkcie
0
Redukcja Bradas DSRA10L5040
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 miesiąc
Dostawa i płatność
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym